Views Blogspot Archive (2.0.2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Reset
eu: Garbitu

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: No posts available.
eu: Ez dago argitalpenik.

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Apply
eu: Ezarri

en: Asc
eu: Goraka
