Views Blogspot Archive (2.0.2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Reset
is: Endursetja

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: No posts available.
is: Engar færslur tiltækar.

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja
