Views Blogspot Archive (2.0.2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: No posts available.
oc: Cap de contribucion pas disponibla.

en: Sort by
oc: Triar per

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Apply
oc: Aplicar

en: Master
oc: Maître
