Views Blogspot Archive (8.x-1.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: No posts available.
dz: གནས་བསྐྱོད་ཐོབ་ཚུགསཔ་མེད།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།
