Views Blogspot Archive (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: All
hu: Mind

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Desc
hu: Csökk

en: No posts available.
hu: Nincs megjeleníthető tartalom.

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Displaying @start - @end of @total
hu: @start – @end / @total megjelenítése
