Views Blogspot Archive (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Reset
ast: Reafitar

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: No posts available.
ast: Nun hai artículos.

en: Authored on
ast: Autoría en
