Views Blogspot Archive (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Reset
is: Tómstilla

en: All
is: Øll

en: Block
is: Blokkur

en: Page
is: Síða

en: No posts available.
is: Eingir postar tøkir.

en: Authored on
is: Skrivað tann
