Views Blogspot Archive (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Reset
gl: Reiniciar

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: No posts available.
gl: Non hai entradas dispoñíbeis.

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: Apply
gl: Aplicar
