Views Blogspot Archive (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
