Views Blogspot Archive (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: No posts available.
ku: هیچ بابه‌تێک نیه‌

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە
