Views Blogspot Archive (8.x-1.3) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Reset
af: Herstel

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: No posts available.
af: Geen inhoud beskikbaar nie.

en: Authored on
af: Geskep op

en: Apply
af: Pas toe

en: Master
af: Meester
