Views Blogspot Archive (8.x-1.3) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
