Views Blogspot Archive (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: No posts available.
cs: Nejsou k dispozici žádné příspěvky.

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Apply
cs: Použít

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
