Views Blogspot Archive (8.x-1.4) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Reset
et: Tühista

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: No posts available.
et: Postitused puuduvad.

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Apply
et: Rakenda

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Displaying @start - @end of @total
et: Kuvatakse @start - @end / @total
