Views Blogspot Archive (8.x-1.4) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Reset
it: Ripristina

en: All
it: Tutti

en: Block
it: Blocco

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: No posts available.
it: Nessun contenuto disponibile.

en: Sort by
it: Ordina per

en: Authored on
it: Creato il

en: Apply
it: Applica

en: Master
it: Principale

en: Displaying @start - @end of @total
it: Visualizzazione elementi @start - @end su @total
