Views Blogspot Archive (8.x-1.4) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Authored on
ka: დაიწერა
