Views Blogspot Archive (8.x-1.4) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Reset
ta: மீளமை

en: All
ta: எல்லா

en: Block
ta: பெட்டி

en: Page
ta: பக்கம்

en: No posts available.
ta: எந்தவொரு இடுகையும் கிடைக்கவில்லை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி
