Views Bootstrap (5.5.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Image
jv: Gambar

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Views
jv: View

en: Display
jv: Tampilan

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Medium
jv: Sedheng

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Fade
jv: Bureng

en: Slide
jv: Geser

en: <None>
jv: <Kosong>

en: About
jv: Ngenani

en: Effect
jv: Efék

en: Image field
jv: Field gambar
