Views Bootstrap (5.5.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: all
lt: visi

en: - None -
lt: - Joks -

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Display
lt: Rodymas

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Collapsed
lt: Suskleistas

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Interval
lt: Intervalas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: <None>
lt: -Joks-

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: About
lt: Apie

en: Effect
lt: Efektas

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis

en: Uses
lt: Naudoja

en: Image field
lt: Paveikslėlio laukelis
