Views Bootstrap (5.5.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (49 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: all
pl: wszystkie

en: - None -
pl: - Brak -

en: Image
pl: Obraz

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Views
pl: Widoki

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Medium
pl: Średnie

en: Collapsed
pl: Zwinięte

en: Middle
pl: Środek

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Interval
pl: Interwał

en: Tabs
pl: Zakładki

en: <None>
pl: <Brak>

en: Columns
pl: Kolumny

en: Pause on hover
pl: Pouza po najechaniu myszką

en: About
pl: O stronie

en: Effect
pl: Efekt

en: Title field
pl: Pole tytułu

en: Uses
pl: Używa

en: Equal
pl: Równe

en: Image field
pl: Pole obrazu

en: You may use field tokens from as per the "Replacement patterns" used in "Rewrite the output of this field" for all fields.
pl: Można używać wzorców podstawiania dla pól tak samo jak "Wzorce podstawiania" wykorzystywane w "Modyfikuj wartość wyjściową pola" dla wszystkich pól.

en: Responsive
pl: Responsywny

en: Justified
pl: Wyrównanie obustronne

en: Caption for the table
pl: Podpis tabeli

en: Table details
pl: Szczegóły tabeli

en: Summary title
pl: Tytuł podsumowania

en: Table description
pl: Opis tabeli

en: Provide additional details about the table to increase accessibility.
pl: Dostarcza dodatkowych szczegółów na temat tabeli dla poprawienia jej dostępności.

en: Default column classes
pl: Domyślne klasy kolumny

en: Add the default views column classes like views-col, col-1 and clearfix to the output. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
pl: Dodaj domyślne klasy kolumn widoku, takie jak views-col, col-1 oraz clearfix do wyjścia. Możesz użyć tej opcji by szybko ograniczyć ilość znaczników, które widok domyślnie dostarcza, jednocześnie pamiętając że utrudni to dodawania styli CSS.

en: Custom column class
pl: Własna klasa kolumny

en: Additional classes to provide on each column. Separated by a space.
pl: Dodatkowe klasy do dołączenia do każdej z kolumn. Oddzielone spacją.

en: Default row classes
pl: Domyślne klasy wiersza

en: Adds the default views row classes like views-row, row-1 and clearfix to the output. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
pl: Dodaje domyślne klasy wiersza, takie jak views-row, row-1 i clearfix, do danych wyściowych. Możesz skorzystać z tej opcji aby ograniczyć ilość znaczników HTML, które widok domyślnie dostarcza, kosztem utrudnienia formatowania za pomocą stylów CSS.

en: Custom row class
pl: Własna klasa wiersza

en: Additional classes to provide on each row. Separated by a space.
pl: Dodatkowe, oddzielone spacją klasy do dołączenia do każdego z wierszy.

en: A title semantically associated with your table for increased accessibility.
pl: Tytuł semantycznie powiązany z twoją tabelą dla poprawienia jej dostępności
