Views Bootstrap (5.5.0-beta3) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Image
bg: Снимка

en: Top
bg: Връх

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Views
bg: Изгледи

en: Display
bg: Дисплей

en: Bottom
bg: Дъно

en: Medium
bg: Среда

en: Right
bg: Дясно

en: Interval
bg: Интервал
