Views Bootstrap (5.5.0-beta3) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: List
mg: Lisitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Medium
mg: Antonony
