Views Bootstrap (5.5.0-beta3) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Image
sl: Slika

en: Top
sl: Na vrhu

en: Display
sl: Prikaz

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Medium
sl: Srednja

en: About
sl: O modulu

en: Effect
sl: Učinek

en: Uses
sl: Uporablja
