Views Bootstrap (5.5.0-beta4) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: List
th: ดูลิสต์

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Views
th: ดู

en: Display
th: แสดงผล

en: Medium
th: ปานกลาง

en: <None>
th: <ไม่มี>

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
