Views Bootstrap (5.5.0-rc1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: Image
bs: Slika

en: Display
bs: Prikaz

en: Medium
bs: Srednje

en: Tabs
bs: Tabovi

en: <None>
bs: <Nijedan>
