Views Bootstrap (5.5.0-rc1) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Last
kn: ಕೊನೆಯ

en: First
kn: ಮೊದಲ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Columns
kn: ಕಾಲಂಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
