Views Bootstrap (5.5.0-rc1) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Image
lv: Attēls

en: Top
lv: Augša

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Views
lv: Skati

en: Display
lv: Ekrāns

en: Bottom
lv: Apakša

en: Medium
lv: Vidējs

en: Last
lv: Pēdējā

en: First
lv: Pirmā

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Interval
lv: Intervāls

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Columns
lv: Kolonnas

en: About
lv: Par

en: Effect
lv: Effekts

en: Title field
lv: Virsraksta lauks

en: Uses
lv: Lieto

en: Responsive
lv: Responsīvs
