Views Bootstrap (5.5.0-rc3) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: List
ar: لائحة

en: Description
ar: الوصف

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Top
ar: الأعلى

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Views
ar: الرؤى

en: Display
ar: العرض

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Warning
ar: تحذير

en: Medium
ar: متوسط

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Info
ar: معلومات

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Columns
ar: أعمدة

en: About
ar: حول

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Effect
ar: التأثير

en: Uses
ar: الاستخدامات
