Views Bootstrap (5.5.0-rc3) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Previous
fil: Nakaraan

en: Next
fil: Susunod

en: List
fil: Listahan

en: Description
fil: Paglalarawan

en: - None -
fil: - Wala -

en: Medium
fil: Katamtaman

en: - Select -
fil: - Pumili -
