Views Bootstrap (5.5.0-rc3) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: List
gu: સૂચિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Link
gu: કડી

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Bottom
gu: નીચે

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Columns
gu: સ્તંભો

en: About
gu: વિશે

en: Effect
gu: અસર

en: Uses
gu: ઉપયોગો
