Views Bootstrap (5.5.0-rc3) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Top
ka: ზედა

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Display
ka: ჩვენება

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Medium
ka: საშუალო

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Info
ka: ინფო

en: Effect
ka: ეფექტი
