Views Bootstrap (5.5.0-rc3) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Top
ku: سەرەوە

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Info
ku: زانیاری

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
