Views Bootstrap (5.5.0-rc3) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: - None -
az: - heç nə -

en: Image
az: Şəkil

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Views
az: Görünüşlər

en: Display
az: Monitor

en: Bottom
az: Aşağı

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Medium
az: Orta

en: Last
az: Son

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Info
az: Məlumat

en: Tabs
az: Tablar

en: Columns
az: Sütunlar

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Effect
az: Effekt

en: Title field
az: Başlıq sahəsi

en: Uses
az: İstifadə edir
