Views Bootstrap (5.3.2) - en to et translation catalogue (48 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: all
et: kõik

en: - None -
et: - Puudub -

en: Image
et: Pilt

en: Default
et: Vaikimisi

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Views
et: Vaated

en: Display
et: Kuva

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Success
et: Õnnestus

en: Warning
et: Hoiatus

en: Medium
et: Keskmine

en: Alignment
et: Joondus

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Interval
et: Intervall

en: Tabs
et: Sakid

en: Columns
et: Veerud

en: About
et: Programmist

en: Button text
et: Nupu tekst

en: Title field
et: Tiitli väli

en: Uses
et: Kasutab

en: Image field
et: Pildi väli

en: Wrapper class
et: Ümbritsev klass

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
et: Klass ümbritseva elemendi jaoks, nimekirjast väljaspool.

en: List class
et: Nimekirja klass

en: The class to provide on the list element itself.
et: Klass nimekirja elemendi enda jaoks.

en: Responsive
et: Adapteeruv

en: Caption for the table
et: Tabeli pealkiri

en: Table details
et: Tabeli detailandmed

en: Summary title
et: Kokkuvõtte pealkiri

en: Table description
et: Tabeli kirjeldus

en: Provide additional details about the table to increase accessibility.
et: Lisa tabeli kohta täiendavat infot, et muuta see kasutajatele ligipääsetavamaks.

en: Default column classes
et: Vaikimisi veeru klassid

en: Add the default views column classes like views-col, col-1 and clearfix to the output. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
et: Lisa väljundis tulpadele views mooduli vaikimisi klassid nagu näiteks views-col, col-1 ja clearfix. Seda kasutades saab CSS koodi lisamise keerukamaks tegemise arvelt kiirelt vähendada vaate poolt vaikimisi loodud märgistust.

en: Custom column class
et: Kohandatud veeru klass

en: Additional classes to provide on each column. Separated by a space.
et: Täiendavad klassid iga veeru jaoks. Eralda tühikuga.

en: Default row classes
et: Vaikimisi rea klassid

en: Adds the default views row classes like views-row, row-1 and clearfix to the output. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
et: Lisab väljundis ridadele views mooduli vaikimisi klassid nagu näiteks views-row, row-1 ja clearfix. Seda kasutades saab CSS koodi lisamise keerukamaks tegemise arvelt kiirelt vähendada vaate poolt vaikimisi loodud märgistust.

en: Custom row class
et: Kohandatud rea klass

en: Additional classes to provide on each row. Separated by a space.
et: Täiendavad klassid iga rea jaoks. Eralda tühikuga.

en: A title semantically associated with your table for increased accessibility.
et: Pealkiri, mis on ligipääsetavuse parandamiseks tabeliga semantiliselt seotud.
