Views Bootstrap (5.3.2) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: all
he: הכל

en: - None -
he: - ללא -

en: Image
he: תמונה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Views
he: היבטים

en: Display
he: תצוגה

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Success
he: הצלחה

en: Warning
he: אזהרה

en: Medium
he: בינוני

en: Middle
he: אמצע

en: Alignment
he: יישור

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Info
he: מידע

en: Interval
he: מרווח

en: Tabs
he: לשוניות

en: <None>
he: <ללא>

en: Columns
he: עמודות

en: About
he: אודות

en: Title field
he: שדה כותרת

en: Uses
he: שימושים

en: Primary
he: ראשי

en: Caption for the table
he: כותרת לטבלה

en: Table details
he: פרטי הטבלה
