Views Bootstrap (5.3.2) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Image
kk: Сурет

en: Default
kk: Стандартты

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Medium
kk: Орташа
