Views Bootstrap (5.3.2) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Image
mn: Зураг

en: Default
mn: Анхны утга

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Display
mn: Харуулах

en: Medium
mn: Дундаж

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
