Views Bootstrap (5.3.2) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Image
ps: انځور

en: Default
ps: تلواله

en: Views
ps: ليدنې

en: Vertical
ps: نېغ

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Medium
ps: منځنى

en: Alignment
ps: پرليكتيا

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Info
ps: مالومات

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Columns
ps: ستنې

en: About
ps: په اړه

en: Title field
ps: سرليک ډګر
