Views Bootstrap (5.3.2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Medium
sq: Mesatar

en: About
sq: Informacione
