Views Bootstrap (5.3.2) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: all
te: అన్నీ

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Image
te: బొమ్మ

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Display
te: చూపు

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Info
te: సమాచారం

en: About
te: గురించి

en: Button text
te: బొత్తపు పాఠ్యం

en: Uses
te: వాడుకలు

en: Table details
te: పట్టిక వివరాలు
