Views Bootstrap (8.x-3.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: Image
nn: Bilete

en: All
nn: Alle
