Views Bootstrap (8.x-3.10) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Title
af: Titel

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: all
af: alle

en: - None -
af: - Geen -

en: Image
af: Beeld

en: Default
af: Verstek

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Warning
af: Waarskuwing
