Views Bootstrap (8.x-3.10) - en to bo translation catalogue (28 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: all
bo: ཡོད་ཚད

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Image
bo: པར་རིས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Alignment
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Left
bo: གཡོན

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: <None>
bo: <ཅི་ཡང་མེད་པ།>

en: Columns
bo: སྡེ་བ།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Button text
bo: མཐེབ་ངོས་ཀྱི་ཡི་གེ

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Primary
bo: གཙོ་བོ

en: List class
bo: སྒྲིག་དཔེ་སྟོན་པ
