Views Bootstrap (8.x-3.10) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: List
cy: Rhestr

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: - None -
cy: - Dim -

en: Image
cy: Delwedd

en: Body field
cy: Maes corff

en: Default
cy: Diofyn

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Display
cy: Dangos

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Medium
cy: Canolig

en: Alignment
cy: Aliniad

en: <None>
cy: <Dim>
