Views Bootstrap (8.x-3.10) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Medium
ne: माध्यम

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Info
ne: जानकारी

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: About
ne: बारेमा
