Views Bootstrap (8.x-3.10) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Medium
pa: ਵੱਧ
