Views Bootstrap (8.x-3.10) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Default
sr: Подразумевано

en: Display
sr: Приказ

en: Horizontal
sr: Хоризонтално

en: Vertical
sr: Вертикално
