Views Bootstrap (8.x-3.2) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: Image
ug: سۈرەت

en: Middle
ug: ئوتتۇرا

en: Alignment
ug: توغرىلاش ئۇسۇلى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
