Views Bootstrap (8.x-3.7) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: List
ml: പട്ടിക

en: Description
ml: വിവരണം

en: all
ml: എല്ലാം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: Info
ml: വിവരം

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
