Views Bootstrap (8.x-3.8) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Image
hy: Նկար

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Left
hy: Ձախ

en: Info
hy: Ինֆո

en: Uses
hy: Օգտագործում
